Jakość i bezpieczeństwo

WIERZYMY, ŻE JAKOŚĆ PRODUKTU ZACZYNA SIĘ OD SUROWCÓW

Nasze partnerstwo z dostawcami opiera się na niezawodności, stabilności oraz wzajemnym zaufaniu. Korzystamy z surowców sprowadzanych z różnych części świata. Wciąż pracujemy nad poszerzaniem bazy sprawdzonych dostawców. Każda partia surowca jest testowana przez nasz dział R&D, a także poparta wymaganymi certyfikatami.

Posiadamy zaawansowane zaplecze produkcyjne oraz laboratorium z wdrożonymi międzynarodowymi systemami zarządzania ISO 22 000, GMP dla suplementów diety i  BRC. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z wysokimi standardami ISO, co świadczy o tym, że nasza firma spełnia rygorystyczne kryteria dotyczące procesu produkcyjnego.

Sprawna organizacja procesów produkcyjnych zapewnia, że na każdym etapie produkcji powstają produkty najwyższej jakości.

R & D

W naszym zakładzie posiadamy własne laboratorium technologiczne, które wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający opracowywanie zaawansowanych technologii produktów w postaci stałej, półstałej (tabletki, twarde kapsułki żelatynowe, proszki).

EFFERTA świadczy usługi z profesjonalnym podejściem opartym na wieloletnim doświadczeniu.

Jako producent oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów z zakresu suplementów diety w sposób terminowy i efektywny kosztowo.

Specjalizujemy się w innowacyjnych recepturach suplementów diety wykorzystując naturalne składniki, najwyższej jakości surowce pochodzące od audytowanych i kontrolowanych dostawców.

NASI TECHNOLODZY OPRACOWUJĄ SKŁADY SUPLEMENTÓW SPEŁNIAJĄCE PAŃSTWA WYMAGANIA.